«

»

Gru 14

A gdyby tak z aparatem fotograficznym cofnąć się do przeszłości…

A gdyby tak z aparatem fotograficznym cofnąć się do przeszłości… a potem skompilować ówczesne fotki zabudowań Pruszcza z dzisiejszymi?

Uczniowie klasy 3 A naszego liceum, uczęszczający na zajęcia z informatyki w zakresie rozszerzonym, podjęli się nie lada zadaniu. Trzeba było wyszukać, a potem dokładnie oraz skrupulatnie połączyć stare i nowe fotografie przedstawiające ważniejsze miejsca naszego miasta. Celem pracy było ukazanie na jednej płaszczyźnie obu rzeczywistości, a efekt tych działań jest rewelacyjny. Zobaczcie sami!

Autorami projektów są:

 1. Agata Pietrzycka

 2. Barbara Niedziela

 3. Krzysztof Łepkowski

 4. Łukasz Borkowski

 5. Mateusz Kusiak

 6. Piotr Durawa

 7. Piotr Kucharski

 8. Piotr Maj

 9. Rafał Kreft

 10. Noemi Nogaczewska

 11. Sandra Walentynowicz

 12. Michał Koczewski

 13. Sergiusz Goliński

Nad całością prac czuwał nauczyciel informatyki Artur Jendrzejewski.